2022 gegužės 20

Kviečiame į nuotolinę literatūrinę edukaciją įvairovės tema

Mokslo metams artėjant į pabaigą norime pasiūlyti mokytojams įrankį įdomiai pamokai – edukaciją įvairovės tema. Kiekvienai projekte dalyvaujančiai mokyklai dovanojame vieną neformalaus ugydymo užsiėmimą – susitikimą su iliustruotoja Patricija Bliuj-Stodulska.

Autorės sukurta ir iliustruota paveikslėlių knyga „Žmonės-augalai” kelia amžizmo temos klausimus ir yra skirta skaitytojams nuo maždaug 12 metų amžiaus. Elektroninė knyga bus pasiekiama projekto skaitmeninėje įvairovės literatūros bibliotekoje, kartu su metodine medžiaga, skirta lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams.

Į nemokamą edukaciją kviečiame 5 klasės mokinius;
Iš kiekvienos mokyklos kviečiame vieną penktokų klasę;
Nuotolinis susitikimas vyks zoom aplinkoje;
Edukacijų laikas – birželio 13-17 dienomis, pamokų metu. Su kiekviena pageidaujančia dalyvauti mokykla, Jums patogų laiką suderinsime individualiai.

Atkreipiame dėmesį, kad šis susitikimas yra skirtas mokiniams. Edukacija nėra projekto mokymų programos dalis mokytojams. Susitikimas nėra privalomas. Literatūros pažinimo programa „Vaikų žemė” nuolat rengia literatūrines edukacijas klasėms „Nepaprasta pamoka su knyga” (https://vaikuzeme.lt/nepaprasta-pamoka-su-knyga/), jos yra įtrauktos į Kultūros paso paslaugų krepšelį. O šiemet mokyklas-projekto dalyves norime pradžiuginti ir suteikti po vieną edukaciją, atitinkančią projekto temą, nemokamai.

Registracijų el.paštu elze@vaikuzeme.lt laukiame iki 2022.05.31 dienos.